| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Black, White |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Rainbow |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Blue, Turquoise |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | White Antracita |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Jungle |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Delima |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 19 × 16 cm |
|---|---|
| color | Safran |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 19 × 16 cm |
|---|---|
| color | White Antracita |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 19 × 16 cm |
|---|---|
| color | Black Cognac |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 19 × 16 cm |
|---|---|
| color | Jungle |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Blossom |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Carmine |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.