| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Rouge |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Pink |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Natural Silver |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Natural Gold |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | White Antracita |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Black |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Petrol |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Carmine |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 18 × 27 cm |
|---|---|
| color | Natural |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Gold Coral |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Navy Lilac |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 18 × 27 cm |
|---|---|
| color | Gold |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.