| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Coral Reef |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Sand Bank |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Deep Sea |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Sand |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Forest |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Candy |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | Dessert |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | macarron |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | sand |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | strawberry |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 24 × 15 cm |
|---|---|
| color | aqua |
| etiqueta | 100% cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 35 × 22 cm |
|---|---|
| etiqueta | Body 100 cow split Inside 100 cotton pouch Charms made in cotton , beads and leather. |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.