| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Strawberry |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Blue Turquoise, Lime |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 18 × 27 cm |
|---|---|
| color | Silver |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Safary |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Black |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Black Cognac |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Jungle |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Carmine |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Sangria |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Carnival |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Forest |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Coral Reef |
| etiqueta | 100% canvas and glass beads |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.