| Dimensions | 35 × 22 cm |
|---|---|
| color | |
| etiqueta | Body 100 cow split Inside 100 cotton pouch Charms made in cotton , beads and leather. |
| Dimensions | 27 × 20 cm |
|---|---|
| color | |
| etiqueta | 100 % Colton canvas Natural raffia and glass beads embroidery. |
| Dimensions | 26 × 26 cm |
|---|---|
| color | |
| etiqueta | 100 % cotton canvas glass beads and dad fía embroidery. Lining 100 % cotton. |
| Dimensions | 35 × 25 cm |
|---|---|
| color | Tabasco |
| etiqueta | 100% cotton canvas and raffia and glass beads embroidery. Lining 100% cotton. |
| Dimensions | 35 × 25 cm |
|---|---|
| color | Papaya |
| etiqueta | 100% cotton canvas and raffia and glass beads embroidery. Lining 100% cotton. |
| Dimensions | 25 × 15 cm |
|---|---|
| color | Tabasco |
| etiqueta | 100 % canvas cotton full of raffia embroidery and glass beads. |
| Dimensions | 25 × 15 cm |
|---|---|
| color | Tabasco |
| etiqueta | 100 % canvas cotton full of raffia embroidery and glass beads. |
| Dimensions | 30 × 25 cm |
|---|---|
| color | Olive |
| etiqueta | 100 % jute and raffia work. |
| Dimensions | 30 × 25 cm |
|---|---|
| color | Black, White |
| etiqueta | 100 % jute and raffia work. |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.