| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Gold Sunrise |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Tabasco |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Black and white |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Maldivas blue |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Tutti Fruti |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 17 × 27 cm |
|---|---|
| color | Forest |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 15 × 30 cm |
|---|---|
| color | carmine |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 15 × 30 cm |
|---|---|
| color | Tutti Fruti |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 15 × 30 cm |
|---|---|
| color | Forest |
| etiqueta | 100 % cotton canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Papaya |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Indigo |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
| Dimensions | 23 × 26 cm |
|---|---|
| color | Black and White |
| etiqueta | 100 % polynet canvas and glass beads. |
© 2026 Imayin - Ethnic Artcraft. All Rights Reserved.